Оригинални текстови

Средба на францускиот амбасадор со претседателот на Бошњачкиот демократски сојуз

На средбата се разговараше за моменталната состојба во државата како и преостантите теми поврзани и значајни за наредниот период околу пописот во септември и престојните локални избори во октомври.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close