Политички партии

Средба на Ахмети со грчкиот амбасадор Кундурос

Денес претседателот на Демократската Унија за Интеграција, г. Али Ахмети оствари средба со амбасадорот на Република Грција во Скопје, г. Русос Кундурос.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close