Балкан

Средба Ердоган-Бајден на маргините на НАТО самитот во Брисел

На маргините на НАТО самитот денеска во Брисел се одржа средба зад затворени врати на претседателите на Турција и САД Реџеп Тајип Ердоган и Џо Бајден, јави Анадолија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close