Фотосервис

Средба: Џафери – Кодели

Претседателот на Собранието Талат Џафери оствари средба со Мими Кодели, претседател на Комисијата за надворешна политика на Собранието на Република Албанија

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close