0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанатоРезултати

Србија против Франција во второто полуфинале на Европското одбојкарско првенство

Репрезентациите на Србија и на Франција ќе играат во второто полуфинале на Европското првенство во одбојка. Ова е епилогот по двете синоќешни четвртфинални мечеви.

Back to top button
Close
Close