Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Србија и донираше 5.000 вакцини против Ковид-19 на БиХ

Претседателот на Сртбија, Александар Вучиќ денеска во Сараево и донираше на Босна и Херцеговина 5.000 вакцини против Ковид-19 на АстраЗенека

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close