• A-
  • A
  • A+
E martë, 22 Maj 2018, 

Takim Osmani - Saliji mne rastin e anëtarësimit të Maqedonisë me FRA

Takim Osmani - Saliji mne rastin e anëtarësimit të Maqedonisë me FRA

Shkup, 7 gusht 2017 (MIA) - Zëvendëskryetari i Qeverisë i angazhuar për çështje evropiane Bujar Osmani sot në Ministrinë e Drejtësisë do të realizojë takim me ministrin Bilen Saliji.

Motiv për vizitën e Osmanit është anëtarësimi i Republikës së Maqedonisë në Agjencinë për të drejta fundamentale (FRA) të Bashkimit Evropian, kumtoi Sekretariati për çështje evropiane. mb/10:34

###

Të gjitha të drejtaj janë të mbrojtura.Ky material nuk mund të deponohet, botohet, transmetohet, korjohet dhe sërish të distribuohet në çfarëdolloj forme, pa leje me shkrim nga Ajencia Informative e Maqedonisë.NUK KA LAJME TË NDËRLIDHURA

Mozaik

Beqari i përjetshëm Hju Grant martohet në moshën 57-vjeçare

Aktori Hju Grant, të cilin e konsideronin si një n...

Thaçi i dha pasaportë diplomatike Majlinda Kelmendit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i dha sot pasap...

Katër sëmundjet që i shëron Agjërimi

Ndonëse miliona njerëz anë e mbanë botës e kanë vë...

Bebe Rexha do të performojë në finalen e “American Idol”

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha do të perf...

Princi Çarls do ta dërgojë Meganin në altar

I ati i dhëndrit, princi britanik Çarls do ta dërg...