• A-
  • A
  • A+
E premte, 20 Prill 2018, 

Të tjera

Mot me diell me vranësira të vogla, pasdite reshje të shiut dhe bubullima

Mot me diell me vranësira të vogla, pasdite reshje të shiut dhe bubullima

Shkup, 20 prill 2018 (MIA) - Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatar... më tepër...

 
Vishka: Drejtësia në Maqedoni ka vdekur

Vishka: Drejtësia në Maqedoni ka vdekur

Shkup, 19 prill 2018 (MIA) -  Në kohën  kur përfaqësuesja e lartë e BE-së për Politikë të Jashtme dh... më tepër...

Mot me vranësira me periudha të diellit dhe erë veriore

Mot me vranësira me periudha të diellit dhe erë veriore

Shkup, 19 prill 2018 (MIA) - Moti paradite në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla... më tepër...

Mot me vranësira të ndryshueshme me shi lokal

Mot me vranësira të ndryshueshme me shi lokal

Shkup, 18 prill 2018 (MIA) - Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me vranësira me shi lokal dhe kus... më tepër...

Mot me vranësira të ndryshueshme me shi lokal

Mot me vranësira të ndryshueshme me shi lokal

Shkup, 17 prill 2018 (MIA) - Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha të... më tepër...

U dogj një piceri në "Çairçanka", të lënduar nuk ka

U dogj një piceri në "Çairçanka", të lënduar nuk ka

Shkup, 16 prill 2018 (MIA) - Nga zjarri mbrëmë u dogj një piceri në Qendrën Tregtare "Çairçanka", në... më tepër...

Reshje të kohëpaskohshme të shiut me temperaturë deri 22 gradë

Reshje të kohëpaskohshme të shiut me temperaturë deri 22 gradë

Shkup, 16 prill 2018 (MIA) - Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira, me reshje të kohëpask... më tepër...

Temperaturë deri 25 gradë, prej nesër reshje të kohëpaskohshme

Temperaturë deri 25 gradë, prej nesër reshje të kohëpaskohshme

Shkup, 15 prill 2018 (MIA) - Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me vranësira dhe relativisht i ng... më tepër...

Mot me diell dhe i ngrohtë

Mot me diell dhe i ngrohtë

Shkup, 14 prill 2018 (MIA) - Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë me vranësira të vogl... më tepër...

Mot jostabil pasdite në pjesët veriore, nesër pasdite në male

Mot jostabil pasdite në pjesët veriore, nesër pasdite në male

Shkup, 13 prill 2018 (MIA) - Shi të përkohshëm dhe stuhi paralajmërojnë për sot pasdite meteorologët... më tepër...

Mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë , deri në 28 gradë

Mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë , deri në 28 gradë

Shkup, 13 prill 2018 (MIA) - Moti në Maqedoni paradite do të jetë kryesisht me diell , ndërsa pasdit... më tepër...

Filloi rikonstruktimi i plotë i rrugëkryqit më të frekuentuar në Gostivar

Filloi rikonstruktimi i plotë i rrugëkryqit më të frekuentuar në Gostivar

Gostivar, 12 prill 2018 (MIA) - Ashtu siç u paralajmërua dje, sot filloi rikonstruktimi i plotë i rr... më tepër...

Seancë e re për "Titanik"

Seancë e re për "Titanik"

Shkup, 12 prill 2018 (MIA) -  Seancë e re gjyqësore sot duhet të mbahet për lëndën e re të Prokurori... më tepër...

Mot i ndryshueshëm dhe ngrohtë deri më 25 gradë

Mot i ndryshueshëm dhe ngrohtë deri më 25 gradë

Shkup, 11 prill 2018 (MIA) - Moti në Maqedoni paradite do të jetë me vranësira mesatare, pasdite vra... më tepër...

Nuk ka të lënduar në zjarrin në Ministrinë e Drejtësisë

Nuk ka të lënduar në zjarrin në Ministrinë e Drejtësisë

Shkup, 10 prill 2018 (MIA) - Zjarri që shpërtheu sot pasdite në zyret e Ministrisë së Drejtësisë në ... më tepër...

Zjarri në Ministrinë e Drejtësisë vihet nën kontroll

Zjarri në Ministrinë e Drejtësisë vihet nën kontroll

Shkup, 10 prill 2018 (MIA) - Zjarri që shpërtheu pasdite në zyrat e Ministrisë së Drejtësisë në qend... më tepër...

Zjarr në Ministrinë e Drejtësisë

Zjarr në Ministrinë e Drejtësisë

Shkup, 10 prill 2018 (MIA) - Një zjarr shpërtheu sot pasdite në zyrat e Ministrisë së Drejtësisë në ... më tepër...

Mozaik

Restoranti i cili edhe ata pa të holla nuk i lë të uritur

Në qoftë se jemi të uritur, ndërsa nuk keni të hol...

Banania që kushtoi 930 funte

Një gabim i një supermarketi ka bërë një banane të...

Tina Tarner sjellë muzikal që pasqyron jetën e saj

Muzikantja e njohur Tina Tarner, ka realizuar një...

Paralajmërohet pjesa e katërt e sagës filmike "xXx"

Vin Dizel e paralajmëroi pjesën e katërt të sagës ...

Presidenti finlandez ka paguar 61 euro për një fluturim nga Kroacia

Në vizitën në Kroaci, presidenti finlandez Sauli N...