0_Web_АктуелноДописници МКДХроникаХроника.Портал

Спречен шверц на марихуана од албанска на македонска страна преку Охридско Езеро

Полицијата од албанскиот град Поградец спречила шверц на марихуана од Албанија во Северна Македонија преку Охридско Езеро.

Back to top button
Close
Close