0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Спречен шверц на кафе од Албанија

Полицајци од граничниот премин Блато со Албанија вчера спречиле шверц со кафе. Шверцерите побегнале кон Албaнија кога ги забележале полицајците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close