0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Спортските обложувалници нема да нудат угостителски услуги по 23 часот

Асоцијацијата на спортски обложувалници (АСОМ) информира дека согласно со новите мерки за заштита од КОВИД-19 и ограничување на работното време на угостителските објекти, и спортските обложувалници нема да нудат угостителски услуги по 23 часот.

Back to top button
Close
Close