0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитикаХроникаХроника.Портал

Според сите проценки Мијалков е во државата, истакна Спасовски

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска изјави дека според сите досегашни проценки и анализи екс директорот на УБК, Сашо Мијалков се уште е во државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close