СветСвет.Портал

Споменикот на Вашингтон повторно се отвара за посетители

Споменикот на Вашингтон од утре ги прима првите посетители по долгата пауза со работа откако два пати беше затворен поради пандемијата на Ковид-19, јави дописникот на МИА од Вашингтон.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close