0_Македонија.ПорталПолитика

Спасовски во посета на полициската станица во Крива Паланка

Министерот за внатрешни работи  Оливер Спасовски денеска ќе го посети реконструираниот објект на Одделението за внатрешни работи Крива Паланка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close