0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Спасовски: Создаваме подобри услови за граѓаните и за вработените во МВР

Создаваме подобри услови за граѓаните и за вработените во Министерство за внатрешни работи, рече министерот Оливер Спасовски, кој денеска во Кавадарци, присуствуваше на пуштањето во употреба на новите простории на Одделението за управни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close