0_Македонија.ПорталПолитикаПолитички партии

Спасовски се заблагодари за довербата и им го честита изборот на колегите од партиското раководство

Потпретседателот на СДСМ, Оливер Спасовски кој на денешниот партиски конгрес е реизбран за уште еден мандат, на својот фејсбук профил се заблагодари за довербата што му ја укажа лидерот Зоран Заев.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close