0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritPolitikë

Spasovski: Policia do të intervenojë pas çdo raportimi për shkelje të masave kundër Kovid-19

Patëm mbledhje të shtabit kryesor të krizës dhe akoma nuk kemi rekomandime të reja të cilat nënkuptojnë masa më radikale. Por asgjë nuk përjashtohet, deklaroi në "Brifingun e mëngjesit" në "Sllobodna TV", ministri i Punëve të Brendshme, OIiver Spasovski.

Back to top button
Close
Close