0_Web_Избор на уредникот0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталПолитика

Спасовски: Полицијата ќе интервенира на секоја пријава или допрен глас за кршење на антиковид-мерките

Имавме седница на главниот кризен штаб и сè уште немаме нови препораки кои подразбираат порадикални мерки. Но ништо не се исклучува, изјави во „Утрински брифинг“ на „Слободна ТВ“, министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close