0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Spasovski: Padi penale dhe suspendim për policin nga Manastiri që sulmoi një romë, suspendohet edhe një polic

Është ngritur padi penale kundër një polici nga Manastiri i cili dje e sulmoi brutalisht një rom në Manastir. Ai dhe një koleg tjetër i cili ishte i pranishëm gjatë incidentit do të suspendohen nga puna, publikoi këtë pasdite ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski.

Back to top button
Close
Close