Политички партии

Спасовски од Сарај: Постојано ги слушаме барањата и потребите на граѓаните, затоа ја имаме најдобрата понуда за секоја општина

Попладнево, потпретсдедателот на СДСМ, Оливер Спасовски во рамките на караванот “Најдоброто за нашата општина” оствари маалски средби со жителите на општина Сарај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close