0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderВидео изјаваПолитика

Спасовски на увид на реконструираниот објект на ОВР Гевгелија

Не можеме да претендираме на позитивни резултати во работата, на ефикасност и успешност доколку полицијата,  полициските службеници своето секојдневно работење го минуваат супстандардни услови, изјави денеска министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски откако направи увид на реконструираниот објект на ОВР Гевгелија, проект вреден околу 12.000.000 денари, средства од буџетот на МВР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close