0_Македонија.ПорталПолитика

Спасовски на конференција „Жените и МВР: Заедно работиме – заедно празнуваме“

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска учествуваше на онлајн конференција насловена „Жените и МВР: Заедно работиме – заедно празнуваме“, во пресрет на утрешниот ден на полицијата - 7 Мај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close