0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Spasovski: MPB-ja mori informacione nga Interpoli për thirrje për vetë lëndim të adoleshentëve përmes “Tik Tok”-ut

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski në profilin e tij në Fejsbuk theksoi se MPB-ja ka marrë informacione nga Interpoli se në profile në rrjetin social “Tik Tok” në Rusi dhe Izrael janë vërejtur thirrje për vetë lëndim të adoleshentëve dhe apeloi për shfrytëzim të kujdesshëm të rrjeteve sociale.

Back to top button
Close
Close