Фотосервис

Спасовски, Макрадули и Георгиевски извршија увид во работите на детската градинка „Калинка“

Премиерот Оливер Спасовски, заменик министерот за животна средина и просторно планирање Јани Макрадули и градоначалникот на Општина Гази Баба, Борче Георгиевски извршија увид во работите на детската градинка „Калинка“ во населбата Железара

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close