0_Македонија.ПорталПолитика

Спасовски и Сугарески во посета на Арачиново (во живо)

Премиерот Оливер Спасовски и министерот за транспорт и врски Горан Сугарески во посета на Општина Арачиново.

Скопје, 25 јуни 2020 (МИА) –  ВО ЖИВО – Премиерот Оливер Спасовски и министерот за транспорт и врски Горан Сугарески во посета на Општина Арачиново.

Премиерот Оливер Спасовски и министерот Горан Сугарески во работна посета на општина Арачиново

Posted by MИА.mk on Четврток, 25 јуни 2020

Back to top button
Close
Close