0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Спасовски хоспитализиран на Инфективна клиника

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски е примен на ЈЗУ Универзитетска клиника за инфективни болести и фебрилни состојби - Скопје поради висока температура, потврдија за МИА од Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close
Close