0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Spasovski: Dërgimi në burg i Jankullovskës është me urdhër të gjykatësitë për zbatimin e sanksioneve, kemi pasur shumë informata dhe kemi ndërmarrë masa operative

Procedura për dërgimin në burg të Gordana Jankulloskës në INP Idrizovë ishte në bazë të urdhërit të gjykatësit për zbatimin e sanksioneve, bazuar në vendimin e dhënë nga Gjykata supreme, njoftoi sonte ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski në "TV 24".

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close