0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Spasovski: Ballkani në BE më lehtë do ta mbrojë Evropën nga krimi

Më lehtë do ta mbrojmë Evropën nga krimi nëse bëhemi pjesë e BE-së dhe pozita jonë është e qartë: ne jemi në rrugën evropiane dhe me këtë rast jemi të qëndrueshëm, thotë ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski në një intervistë për gazetën sllovene “Delo”.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close