Svet.SlajderСветСвет.Портал

Спасени 66 луѓе заглавени на санти мраз во Висконсин

Американската крајбрежна стража и неколку други агенции спасија 66 луѓе насукани на санти мраз во заливот во североисточен Висконсин

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close