0_Sport,PortalBasketboll

Spanja siguroi plasman në gjysmëfinalen e Kupës së Botës 2019

Spanja nuk lejoi surprizë kundër Polonisë dhe i dha fund tregimit për rivalin i cili u kthye në fund të Kupës së Botës pas mungesë prej më shumëse gjysmë shekullit.

Back to top button
Close
Close