EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Spanja shpalli gjendje të jashtëzakonshme, vendoset orë policore

Qeveria e Spanjës sot shpalli gjendje të jashtëzakonshme në vend  për shkak të koronavirusit dhe vendosi orë policore prej orës 23:00 deri në 06:00 të mëngjesit.

Back to top button
Close
Close