0_Спорт.ПорталРакомет

СП ракомет: Познати полуфиналните двојки

По одигрувањето на натпреварите од последното коло во главната групна фаза, формирани се полуфиналните двојки на Светското првенство во ракомет што се одржува во Германија и во Данска.

Back to top button
Close
Close