0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Советот за регионална соработка ќе го презентира Балканскиот барометар 2021

Советот за регионална соработка денеска во Тирана ќе го претстави Балканскиот барометар 2021.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close