0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Советот за безбедност ќе расправа за состојбата со Ковид-19

Советот за безбедност на Република Северна Македонија денеска во претседателската „Вила Водно“ ќе одржи седница за актуелната состојба со пандемијата на Ковид-19.

Back to top button
Close
Close