0_Web_АктуелноСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Советот за безбедност на ОН за утре закажа итна неформална средба за Белорусија

-Утре ќе одржиме состанок , изјави еден дипломат за француските медиуми, што го потврдија уште двајца дипломатски извори. Средбата ќе се одржи виртуелно на барање на Франција, Ирска и Естонија, изјавија дипломатите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close