Biznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Советот на странски инвеститори ќе ја промовира „Белата книга 2018“

Советот на странски инвеститори при Стопанската комора на Македонија денеска ќе го промовира второто издание на „Бела книга 2018“.

Back to top button
Close
Close