Дописници МКДОпштински вести

Советот на општина на Кавадарци поддржа настава со физичко присуство

Советот на општина Кавадарци на денешната седница го поддржа барањето на училиштата наставата да биде одржувана со физичко присуство.

Back to top button
Close
Close