Дописници МКДОпштински вести

Советот на Општина Битола со отворена годшна програма за работа

Советот на Општина Битола одлучи во Програмата за работа за 2021 година да овозможи програмата во текот на цела година да биде отворена за секој нов предлог што придонесува за збогатување и подобрување на нејзиниот квалитет.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close