0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштински вестиПолитикаСкопје

Советот на Град Скопје ја усвои листата на имиња на улиците

Советот на Скопје вчера ја усвои листата на регистарот на имињата на улиците во главниот град, објави доцна синоќа на Фејсбук градоначалникот Петре Шилегов.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close