0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Советот на амбасадори ги повикува политичките субјекти да дадат придонес во успешното спроведување на пописот

Советот на амбасадори ја поздравува решеноста на Владата за спроведување на пописот и ги повикува сите политички чинители и невладиниот сектор да дадат свој придонес во успешното спроведување на оваа статистичка операција.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close