0_Магазин.ПорталЗанимливости

Совети за полесно справување со гневот и стресот

Понекогаш наидуваме на ситуации што прават да се чувствуваме лути и гневни до „пукање на филмот“. Сепак, има начини да се справиме со секоја таква ситуација на вознемиреност.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close