Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Совет на ЕУ: Проширена листа на земји чии државјани немаат ограничувања за патување

На проширената листа се наоѓаат Албанија, Австралија, Израел, Јапонија, Либан, Нов Зеланд, Северна Македонија, Руанда, Србија, Сингапур, Јужна Кореја, Тајланд и САД.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close