0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeShoqëri

“Sot është dita për t’u shoqëruar me fëmijët” – Zaevi dhe Filipçja në Bellasicë me djemtë

Sot është dita për t'u shoqëruar me fëmijët. Momente të paçmueshme me ta, në Bellasicën e bukur, ka shkruar ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe në profilin e tij në Fejsbuk. Ai publikoi fotografi në shoqëri të kryeministrit Zoran Zaev dhe djemve të tyre.

Back to top button
Close
Close