0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderОпштество

Состојбата со Ковид-19 деновиве ќе биде анализирана од Комисијата за заразни болести во пресрет на празниците

Епидемиолошка состојба со Ковид-19 се очекува наредните денови да биде анализирана од Комисијата за заразни болести, по што ќе биде одлучено дали и какви мерки ќе има за време на претстојните велигденски празници. 

Back to top button
Close
Close