0_Инфопакет.ПорталИнфопакетСостојба на патиштата

Состојба на патишта

Скопје, 7 јуни 2021

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close