0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономијаОпштество

Состанокот на Битиќи и угостителите презакажан за утре, 30 јануари

По објавените реакции на Независната угостителска комора (НУК), утрово, Кабинетот на вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи ја презакажа средбата за утре, 30 јануари, во 14:00 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close