0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вести

Состанок на вицепремиерот Николовски со градоначалникот на Валандово Костадинов

Заменик претседателот на Владата задолжен за борба против корупција и криминал, одржлив развој и човечки ресурси, Љупчо Николовски, денеска оствари работна средба со градоначалникот на општина Валандово, Перо Костадинов.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close