0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Сопственикот на Сити ќе го плати патот до Порто за 6.000 навивачи

Сопственикот на Манчестер сити, шеикот Мансур, ќе ги покрие трошоците за патот до Порто, за сите 6.000 навивачи, кои поседуваат билети да го бодрат својот клуб во „англиското“ финале од Лигата на шампиони против Челзи на 29 мај

Back to top button
Close
Close