0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Сопствениците на ресторани за организирани настани и ноќни клубови повторно протестираа во Скопје

Сопствениците на ресторани за организирани настани, ноќни клубови, фото студија и музичари денеска повторно протестираа и ги повторија нивните барања до Владата. Најавија дека од среда ќе протестираат секој работен ден во Скопје и во другите градови се до исполнување на нивните барања.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close