0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Сопругата на претседателот Пендаровски, Елизабета, прими вакцина против КОВИД-19

Сопругата на претседателот Стево Пендаровски, Елизабета Ѓоргиевска попладнево на својот фејсбук профил објави дека се вакцинирала против КОВИД-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close